E enjte, 22 Shkurt, 2024

Ngjyrat më të bukura për thonjtë në këtë sezon të ri vjeshtë 2021

- Advertisement1-

Si çdo aksesor apo veshje dhe kjo stinë vjen me trendet e saj, edhe për thonjtë.


Me ardhjen e shtatorit temperaturat kanë filluar të ulen dhe jemi zyrtarisht në sezonin e vjeshtës. Si çdo aksesor apo veshje dhe kjo stinë vjen me trendet e saj, edhe për thonjtë.

- Advertisement -

Ngjyrat që do të shihni më shumë këtë sezon por edhe që do t’i pëlqeni me siguri sipas ekspertëve janë këto:

Nuk ka më ngjyra kafe pasi veshjet ishin më tepër të orientuara drejt asaj ngjyre, kështu që thonjtë duhet të bëjnë diferencën dhe tonalitetet e jeshiles janë perfekte për këtë!

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

E jashtëzakonshme: 39-vjeçari boshnjak flet 73 gjuhë

Muhamed Mešić është një njeri me talent të jashtëzakonshëm gjuhësor që flet më shumë...

4 elementet më të rëndësishme për karrierë

Udhëheqësi duhet të jetë gjithnjë i përgjegjshëm për të ndërtuar marrëdhënie kuptimplotë dhe të...

Një ilustrim që ka habitur dashamirët e enigmës: A mund ta gjeni pjesën që përshtatet në piramidë?

Disa enigma janë të lehta për t’u zgjidhur, por disa janë krijuar për t’ju...

Hyn në fuqi rregullorja e re e BQK-së: Nga sot bankat nuk do të mund t‘i “vjelin” qytetarët

Nga sot të gjithga bankat , janë të obliguara që t‘i ju mundësojnë qytetarëve...