E premte, 21 Qershor, 2024

Nënë për herë të dytë? Këngëtarja e njohur publikon pamjet me barkun e fryrë

- Advertisement1-

Rep-artistja, Loredana Zefi vihet shpeshherë në qendër të mediave rozë. Shkak për këtë bëhet padyshim jeta e saj private.

Së fundmi, ajo ka publikuar një video ku e zbulon barkun e fryrë duke i pyetur fansat se e ka nga ushqimi apo se është shtatzënë.

- Advertisement -

Nuk dihet nëse kjo është shaka e këngëtares pas vaktit të ushqimit, por gjithçka pritet të konfirmohet në vazhdim.

Kujtojmë se në këngën e fundit “Immer wenn es regnet” (Sa herë që bie shi”), që Lori ka me Mozzik, ky i fundit thotë se: “Ka ardh koha Hanës për m’ja bo një vlla”.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...