E martë, 21 Maj, 2024

Nëna nga Shqipëria tregon historinë e dhimbshme të vajës së saj…

- Advertisement1-

Një nënë e quajtur Suzana Beshiri ka ardhur të rrëfejë historinë e saj të dhimbshme në emisionin “Historia ime” në Tv Klan.

Ajo ka treguar se vajza e saj Albana kur ishte vetëm 1 vjeç e gjysmë kaloi një temperaturë të lartë, ku e la me pasoja shumë të rënda.

- Advertisement -

Ajo është diagnostikuar nga mjekët me autizëm dhe epilepsi. Tani ajo është në moshën 17-vjeçare dhe është bërë mjaft agresive dhe e dhunshme. Atë nuk e ndalon dot askush përveç policisë prandaj e ka marrë shtëpinë me qira tek 21 Dhjetori pranë Drejtorisë së Policisë.

Suzana Beshiri: Mora rrugën për emigrim, u nisa për në Suedi se më thanë që ishte një vend i mirë për fëmijët. Më pritën shumë mirë.

Suzana Beshiri: Albana është shumë e qeshur, e pëlqen muzikë, është me momente sepse kur acarohet… Shyqyr që ndodhem në një shtëpi me qira tek 21 Dhjetori, pranë Drejtorisë së Policisë, ata më ndihmojnë shumë.

- Advertisement -

Mirela Milori: Domethënë arrin deri në atë moment që duhet të hyjë policia?

Suzana Beshiri: Po, edhe ambulanca nuk më vjen po nuk hyri policia në mes. Duhet patjetër e pranishme hija blu. Është shumë agresive, çdo gjë që gjen para e thyen, por duhet të kesh durim.

 

- Advertisement -

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...

Kujdes nëna: Këto ushqime nuk duhet t’ua jepni fëmijëve pa bërë 2 vjeç

Stomaku dhe gjithë sistemi tretës i fëmijëve është mjaft i ndjeshëm dhe nuk mund...

Ky artikull është për ju që keni planifikuar të bëheni nëna pas moshës 40-vjeçe!

Në vendin tonë, gjithnjë e më shumë gra vendosin të kenë një fëmijë në...

Momente prekëse, nëna me kancer ndahet mes lotësh nga i biri para se të niset drejt spitalit

Jonida është veçse 25 vjeç, por sëmundja e kancerit po ia shkurton jetën. Kur...