E diel, 19 Maj, 2024

Nëna ndan momentin “drithërues”, kur sheh “një bisht” prapa lodrave të fëmijëve të saj

- Advertisement1-

Një nënë ka ndarë momentin drithërues kur gjeti një “mysafir të padëshiruar” që fshihej pas lodrave të fëmijëve të saj.

Sipas medieve të huaja, djali i Emma Chong, Chase, shtatë vjeç, kishte vërejtur një bisht që dilte nga prapa lodrave të tij në shtëpinë e tyre në Queensland, Australi.

- Advertisement -

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...