E martë, 21 Maj, 2024

Nëna – Ja si të largoheni nga foshnja kur ajo më në fund bie në gjumë / VIDEO

- Advertisement1-

Çdo prind e di se sa do të thotë për të kur foshnja më në fund fle gjumë, por si të largohet pa e zgjuar?

Nëna Esther Anderson dhe bashkëshorti i saj, vite më parë, kanë xhiruar një video interesante në të cilën tregojnë lëvizjen ‘ninja’ dhe metodat e tjera që përdorin kur nuk duan të zgjojnë vajzën e tyre Ellia.

- Advertisement -

Videoja është kritikuar edhe për pozicionin e gjumit të foshnjës, por kini parasysh se është vetëm aktrim!

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...

Kujdes nëna: Këto ushqime nuk duhet t’ua jepni fëmijëve pa bërë 2 vjeç

Stomaku dhe gjithë sistemi tretës i fëmijëve është mjaft i ndjeshëm dhe nuk mund...

Ky artikull është për ju që keni planifikuar të bëheni nëna pas moshës 40-vjeçe!

Në vendin tonë, gjithnjë e më shumë gra vendosin të kenë një fëmijë në...

Momente prekëse, nëna me kancer ndahet mes lotësh nga i biri para se të niset drejt spitalit

Jonida është veçse 25 vjeç, por sëmundja e kancerit po ia shkurton jetën. Kur...