E martë, 21 Maj, 2024

Nëna hyn në banjë dhe shikon djalin dyvjeçar, tronditet me atë çfarë ka bërë

- Advertisement1-

Kur një fëmijë i vogël është në shtëpi, dhe papritmas nuk dëgjoni asgjë dhe në shtëpi ka heshtje, është një shenjë alarmi se po ndodh diçka.


Vetëm në atë moment, një nënë nga Britania e Madhe gjeti dyvjeçarin e saj dhe postimi i saj u bë hit në rrjetet sociale.

- Advertisement -

Kur hyri në banjë për të parë se çfarë po bënte djali i saj Aiden, nëna Nikola Stit mbeti në shok. Por në të njëjtën kohë, ajo ishte ndoshta e lumtur që ishte në atë moment.

Djali mori furçën e dhëmbëve të nënës së tij dhe e përdori për të pastruar tualetin.

Telefoni i saj ishte afër, kështu që ajo bëri një foto me djalin e adhurueshëm në “lojë”, dhe njoftimi i saj menjëherë shkaktoi një ortek komentesh.

- Advertisement -

“Uh, pyes veten se sa herë e bëri atë më parë,” shkroi një grua.

“Të paktën e keni vërejtur para se ta vendoste furçën përsëri në vendin e saj”, është një koment tjetër.

Një nënë ndau përvojën e saj.

- Advertisement -

“Vajza ime bëri të njëjtën gjë në atë moshë, vetëm që nuk e dija se derisa fillova të laja dhëmbët dhe ndjeva shijen e fortë të limonit në gojën time. Pastaj pashë që xheli i tualetit ka një erë të tillë”, shkroi ajo.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...