E diel, 14 Prill, 2024

Në vjeshtë këto këpucë do të jenë më të popullarizuara

- Advertisement1-

Mbase keni një palë këpucë të tilla

Pothuajse as që ekzistojnë këpucë më klasike se baletanet, fatin e të cilave që para shumë kohës ia ka përcaktuar aktorja holivudiane, Audrey Hepburn, dhe e ka bërë këtë stil të domosdoshëm pothuajse në veshjet e çdo femre, transmeton Telegrafi.

- Advertisement -

 

Dizajni i tyre dhe komoditeti të cilën e ofrojnë kanë dalë në vendin nr. 1 kur është fjala për këpucët, andaj nga shtatori do të barten baletane klasike me zbukurime femërore.

- Advertisement -

Kravatat do të jenë detaje më të popullarizuara, ndërsa kryesisht do të jenë në ngjyrë të zezë, ngjyrë lëkure të devesë, bezhë dhe rozë.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...

Nga Xhafer Avdyli: Urrejtja, dobësia më e madhe e njerëzimit

“Urrejtja nuk është për të gjallin, por për djallin Do të doja që këtë shkrim...

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...