E hënë, 22 Korrik, 2024

Në krye të detyrës si baba, këto pamje të Eduartit me Diellin s’duhen humbur!

- Advertisement1-

Arbana Osmani, Eduart Grishaj, Joni dhe Dielli janë kthyer në familjen më të dashur për ndjekësit në rrjete sociale.

Ata na përfshijnë shpesh në përditshmërinë e tyre nëpërmjet postimeve në rrjete sociale, ku ndajnë me ndjekësit thuajse gjithçka që u ndodh.

- Advertisement -

Mami Arbana tregon si e kalon ditën në punë, në shtëpi, sa lodhet me të vegjëlit, çfarë gatuan për ta, e të tjera si këto.

Së fundmi, ajo ka marrë një ditë pushim dhe ka shijuar momentin e saj së bashku me Jonin, në një Spa në kryeqytet.

Teksa mami Arbana relaksohej me një mesazh, Joni bënte not, ndërsa Dielli dhe Eduarti s’dukeshin gjëkundi.

Ndaj të merakosur, ndjekësit e kanë pyetur pafund moderatoren në duart e kujt e ka lënë djalin tjetër.

Sigurisht, Arbana iu përgjigj këtyre pyetjeve, duke treguar se Dielli ishte në duart më të sigurta, ato të babi Eduartit.

- Advertisement -rrrrrrr

Në foton pasardhëse, ajo publikoi pamjet e kamerave të shtëpisë, ku shfaqej regjisori në krye të detyrës si baba.

Ai po qëndronte me Diellin në kuzhinë, teksa e mbante të birin pranë vetes, ndërsa Arbana i kapi “mat.

“Dielli dhe babi”- shkroi moderatorja krahas postimit të ëmbël të tyre, duke i shuar kështu kureshtjen të gjithë atyre që kishin pyetur.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...