E martë, 21 Maj, 2024

Motra e vogël është pjesa më e mirë e jetës!

- Advertisement1-

Të jesh motër e madhe është një pozicion shumë i rëndësishëm në jetën e motrës tënde të vogël.


Ju siguroheni që po jetoni jetën në një mënyrë që ato të ndjekin hapat tuaj, pasi në fund të fundit, ju jeni model për të!

- Advertisement -

Ajo është dikush tek i cili gjithmonë mund të mbështetesh për të të gëzuar kur nuk je mirë dhe është personi që do të të ndihmojë të jesh një motër më e mirë “e madhe”, transmeton Klan Kosova.

Ka shumë arsye pse të kesh motra të vogla është bekimi më i madh dhe një nga dhuratat më të mira nga Zoti.

Ajo është shoqja juaj më e mirë përjetë.

- Advertisement -

Ju bëni gjëra të turpshme së bashku.

Ajo nuk ka frikë t’ju tregojë kur jeni qesharake.

Ju ishit shoqja e saj e parë.

- Advertisement -

Ajo të njeh më mirë se kushdo tjetër.

Ju merr malli për të kur ajo nuk është aty.

Ajo është dikush me të cilën do të plakeni.

Ajo është fotografja juaj personale.

Ju jeni në një ekip.

Është emocionuese kur i sheh ato duke u rritur.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...