E martë, 23 Korrik, 2024

Momenti kur tigri i tërbuar sulmon makinën e një gruaje

- Advertisement1-

Një video e cila është shpërndarë në rrjete sociale tregon momentin kur një tigër siberian me peshë mbi 100 kg vrapon si i tërbuar drejt një makine ku në timon ishte një grua dhe e shoqëruar me disa persona të tjerë.


Njëri prej tyre po filmonte këtë moment tronditës, ndërkohë që gruaja bërtise. Tigri afrohet drejt automjetit dhe i thyen dritaren, nga përplasja, personit që po filmonte i bie telefoni nga dora.

- Advertisement -

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Detyra e matematikës që duket aq e thjeshtë, mirëpo askush nuk ka arritur deri te zgjidhja

Detyra duket më e thjeshtë dhe më e qartë: 8 ÷ 2 (2 +...

Me këto truqe mund ta zgjidhni çdo detyrë matematikore pa ndihmën e askujt

Për shumicën nga ne matematika është subjekt i “panjohur” dhe shpeshherë mendojmë se çfarë...

Detyra matematikore e shkollës fillore, por që njerëzit nuk po mund assesi ta zgjidhin

Ndonjëherë ajo që duket si një detyrë shumë e thjeshtë mund të jetë më...

Kjo detyrë matematikore i ka dy zgjidhje – cila është e sakta? (Foto)

Një detyrë matematikore ka bërë që shumë njerëz të kalojnë goxha kohë duke u...