E hënë, 26 Shkurt, 2024

Momenti kur qeni u takua me kotelen e familjes, skena bëhet hit

- Advertisement1-

Katie Squibb nga Idaho ndau në TikTok një fotografi të retrieverit të mrekullueshëm të artë, Joey duke takuar një kotele familjare për herë të parë.


Video tregon Joey të lumtur duke kërcyer dhe duke tundur bishtin e tij rreth një koteleje të ulur në qilim, pastaj i afrohet atij në mënyrë të pasigurt dhe arrin dorën e tij, sikur ta ftonte të luante së bashku.

- Advertisement -

 

Regjistrimi u bë hit në një kohë të shkurtër dhe mblodhi më shumë se 12 milionë shikime.

“Golden Retrievers janë kaq të butë dhe të gjallë”, shkroi komentatori.

- Advertisement -

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

E jashtëzakonshme: 39-vjeçari boshnjak flet 73 gjuhë

Muhamed Mešić është një njeri me talent të jashtëzakonshëm gjuhësor që flet më shumë...

4 elementet më të rëndësishme për karrierë

Udhëheqësi duhet të jetë gjithnjë i përgjegjshëm për të ndërtuar marrëdhënie kuptimplotë dhe të...

Një ilustrim që ka habitur dashamirët e enigmës: A mund ta gjeni pjesën që përshtatet në piramidë?

Disa enigma janë të lehta për t’u zgjidhur, por disa janë krijuar për t’ju...

Hyn në fuqi rregullorja e re e BQK-së: Nga sot bankat nuk do të mund t‘i “vjelin” qytetarët

Nga sot të gjithga bankat , janë të obliguara që t‘i ju mundësojnë qytetarëve...