E enjte, 20 Qershor, 2024

Momenti kur një piton gjigant është vërejtur duke u fshehur në raftet e një marketi

- Advertisement1-

Një piton gjigant është vërejtur në një sallë supermarketi që tmerroi klientët në një Woolworths në veri-perëndim të Sidneit.


Sipas mediave të huaja, pamjet e ngarkuara në Facebook të hënën tregojnë se pitoni kurioz nxjerr kokën nga rafti i barërave dhe erëzave në Glenorie Woolworths.

- Advertisement -

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Detyra e matematikës që duket aq e thjeshtë, mirëpo askush nuk ka arritur deri te zgjidhja

Detyra duket më e thjeshtë dhe më e qartë: 8 ÷ 2 (2 +...

Me këto truqe mund ta zgjidhni çdo detyrë matematikore pa ndihmën e askujt

Për shumicën nga ne matematika është subjekt i “panjohur” dhe shpeshherë mendojmë se çfarë...

Detyra matematikore e shkollës fillore, por që njerëzit nuk po mund assesi ta zgjidhin

Ndonjëherë ajo që duket si një detyrë shumë e thjeshtë mund të jetë më...

Kjo detyrë matematikore i ka dy zgjidhje – cila është e sakta? (Foto)

Një detyrë matematikore ka bërë që shumë njerëz të kalojnë goxha kohë duke u...