E enjte, 22 Shkurt, 2024

Momenti kur i riu i kërcen mbi shpinë peshkaqenit, video bëhet virale

- Advertisement1-

Është shumë normale që të gjithë të dalin në breg të detit kur shohin se ka një peshkaqen afër, por është çmenduri e madhe që t’i kërcesh në kurriz.


Një video ku një i ri shihet teksa i kërcen peshkaqenit në kurriz, është bërë virale. Videoja është xhiruar nga shokët e tij që ishin në varkë.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

E jashtëzakonshme: 39-vjeçari boshnjak flet 73 gjuhë

Muhamed Mešić është një njeri me talent të jashtëzakonshëm gjuhësor që flet më shumë...

4 elementet më të rëndësishme për karrierë

Udhëheqësi duhet të jetë gjithnjë i përgjegjshëm për të ndërtuar marrëdhënie kuptimplotë dhe të...

Një ilustrim që ka habitur dashamirët e enigmës: A mund ta gjeni pjesën që përshtatet në piramidë?

Disa enigma janë të lehta për t’u zgjidhur, por disa janë krijuar për t’ju...

Hyn në fuqi rregullorja e re e BQK-së: Nga sot bankat nuk do të mund t‘i “vjelin” qytetarët

Nga sot të gjithga bankat , janë të obliguara që t‘i ju mundësojnë qytetarëve...