E diel, 19 Maj, 2024

Momentet magjepsëse kur delja Bammie përdor me mjeshtëri trampolinën e fëmijëve në kopsht

- Advertisement1-

Kjo dele e talentuar është prova se qingjat nuk kërcejnë vetëm në bar, pasi di të zbavitet me trampolinë e fëmijëve.

Delja e quajtur Bammie, u xhirua duke u zbavitur me trampolinën në një shtëpi në Vlagtwedde, në Groningen të Holandës, me një performancë atletike që habiti të zotët e shtëpisë.

- Advertisement -

Një vajzë e vogël shihet që ndjek veprimet e deles nga dritarja.

Pas disa kërcimeve radhazi, Bammie shihet që ndalon për një moment kur shikon fëmijën brenda, dhe rinis më pas të kërcejë sa më fort që mundet.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...