E martë, 21 Maj, 2024

Moment tronditës: Gruaja derisa flet në telefon përplaset nga kamioni

- Advertisement1-

Një moment tronditës është kapur kur një grua e shpërqendruar nga telefoni i saj celular duke kaluar rrugën përplaset nga kamioni.


Shoferi nuk e heton gruan dhe ajo mbetet përfundi kamionit, por që raportohet se ajo ka shpëtuar, shkruan Kids of Kosova.

- Advertisement -

Incidenti u filmua nga një aparat fotografik në kryeqytetin ukrainas.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Inteligjent, lind apo bëhesh? Ja çfarë thotë shkenca

humica e njerëzve e shikojnë trurin si të mistershëm. Ata nuk kanë shumë njohuri...

Gëzim Morina është studenti nga Kamenica, që krahas studimeve për megatronikë, ka dhe një pasion për aeroplan

I riu nga Kamenica ka kohë që krijoi aeroplanin e tij ‘Air Kosova’, ndërkohë...

Bill Gates tregon 3 profesionet që nuk do të preken dot nga Inteligjenca Artificiale

Rritja e sofistikimit të inteligjencës artificiale (IA) parashikohet të transformojë rolin e njerëzve në...

Detyra matematikore që po habit të gjithë, a mund ta zgjidhni ju?

Detyra e më poshtme duket e thjeshtë në pamje të parë, por në fakt...