E diel, 19 Maj, 2024

Moment i lezetshëm: Panda e kopshtit zoologjik luan jashtë në dëborë / VIDEO

- Advertisement1-

Një video tejet e lezetshme është publikuar nga kopshti zoologjik Edinburg në Kinë.


Kamerat kanë kapur një moment të adhurueshëm që një panda gjigande mashkullore e quajtur Yang Guang rrotullohet dhe luan rreth e rrotull në dëborë të freskët në kopshtin zoologjik të Edinburgut, shkruan “Daily Mail”, transmeton Kids of Kosova.

- Advertisement -

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gëzim Morina është studenti nga Kamenica, që krahas studimeve për megatronikë, ka dhe një pasion për aeroplan

I riu nga Kamenica ka kohë që krijoi aeroplanin e tij ‘Air Kosova’, ndërkohë...

Bill Gates tregon 3 profesionet që nuk do të preken dot nga Inteligjenca Artificiale

Rritja e sofistikimit të inteligjencës artificiale (IA) parashikohet të transformojë rolin e njerëzve në...

Detyra matematikore që po habit të gjithë, a mund ta zgjidhni ju?

Detyra e më poshtme duket e thjeshtë në pamje të parë, por në fakt...

Detyra e matematikës për nxënësit e shkollës fillore hutoi edhe mësuesin e matematikës: A e dini zgjidhjen?

Detyra është një gjysmërreth në një kornizë dhe nxënësit duhej të kuptonin nëse konstatimi...