E enjte, 22 Shkurt, 2024

Moderatorja jep lajmin e shtatzënisë “live” në emision? Ja si reagon bashkëshorti i saj

- Advertisement1-

Ditën e sotme në emisionin “Goca dhe Gra” moderatorët së bashku me Ledjanën e Përputhen kanë luajtur lojën e ruletës së celularit.


Si dënim, për Olesian ishte zgjedhur që ti dërgonte një mesazh bashkëshortit të saj Erjonit ku i shkruante se ishte shtatzënë. Mes shumë të qeshurash Olesia i dërgoi mesazhin dhe reagimi i tij ishte i papritur.

- Advertisement -

“Çfarë thua zemër”- shkruante bashkëshorti i saj. Reagim ky i cili tërhoqi vëmendjen e vajzave të cilët nuk ngurruan që ta komplimentonin.

Por në fakt ishte thjesht një lojë, sepse në fakt Olesia nuk është shtatzënë.

Për më tepër ndiqni episodin e plotë:

- Advertisement -

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vajzë apo djalë? 9 mënyra si të zbuloni gjininë e bebit tuaj ende pa bërë ekon te mjeku

Në përgjithësi, gratë shtatzëna shtojnë në peshë, por vendi ku shkojnë kilet e tepërta...

Tremujori i dytë i shtatzënisë: Karakteristikat dhe zhvillimi i foshnjës tuaj

Zhvillimi i foshnjës në tremujorin e dytë të shtatzënisë është i mahnitshëm! Jo vetëm që...

Kalciumi një nga vitaminat esenciale për t’u përdorur gjatë shtatzënisë

Acidi folik, hekuri e kalciumi janë tre nga llojet përbërese të vitaminave prenatale. Këto...

Ky shtet ndalon abortin me ligj. 3 rastet e vetme kur e lejon

Guvernatori i Oklahomas Kevin Stitt firmosi të mërkurën ligjin e ndalimit më të rreptë...