E hënë, 26 Shkurt, 2024

Mjeku shpjegon saktësisht se si gjatësia e gishtave zbulon madhësinë e ‘mikut’ tuaj!

- Advertisement1-

Kjo tregon një “krenari” mbi mesataren e një mashkulli: Mjeku sqaroi se çfarë saktësisht duhet parë

Nuk ka asnjë mënyrë për të ditur gjatësinë e saktë të penisit, nëse nuk e matni atë, por doktori Karan Rajan thotë se në bazë të gjatësisë së gishtërinjve mund të supozohet se sa i madh është organi gjenital, transmeton Telegrafi.

- Advertisement -

Nëpërmjet një videoje në TikTok, e cila është parë më shumë se një milion herë, dr. Rajan shpjegoi raportin “2D:4D” midis gishtit tregues dhe gishtit të madh dhe çfarë do të thotë kjo për nivelet e testosteronit dhe gjatësinë e penisit.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Rrëfimi prekës i mësueses nga Vlora që është e prekur me kancer

Tetori është muaji i ndërgjegjësimit ndaj kanc erit të gjirit dhe të shumta kanë...

Kujdes prindër | Rritet numri i fëmijëve me COVID-19, pediatrja: Kemi kërkuar staf mbështetës

Rritja e rasteve me COVID-19 ditëve të fundit ka bërë që edhe numri i...

Mjekët e Kosovës sytë kah Gjermania, vazhdon ikja masive e tyre

Kosova rrezikon të mbetët pa mjekë nëse trendi i ikjes nga Kosova vazhdon me...

Infektologu kosovar: Kosova rrezikohet nga Lija e Majmunëve, s’ka vaksinë për këtë sëmundje

Infektologu, Hamdi Ramadani ka thënë se lija e majmunëve pritet të përhapet edhe në...