E enjte, 22 Shkurt, 2024

Miu gjigant sulmon pulën, por pula me stilin ninxha me një goditje në kokë e lë të ngordhur

- Advertisement1-

Një pamje e pazakontë e kapur në aksion. Miu po lëvizte i qetë në rrugën e tij, kur hasi në një pulë. Ishte koha për një luftë, lëvizja e parë e njërit prej tyre ishte duke pritur.


Ai po ecte drejt saj, kur ajo e sulmoi. Lufta e ashpër tashmë kishte filluar. Momente më vonë, një pulë tjetër iu bashkua lojës. Dhe miu i gjorë nuk kishte më asnjë shans për të shpëtuar.

- Advertisement -

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

E jashtëzakonshme: 39-vjeçari boshnjak flet 73 gjuhë

Muhamed Mešić është një njeri me talent të jashtëzakonshëm gjuhësor që flet më shumë...

4 elementet më të rëndësishme për karrierë

Udhëheqësi duhet të jetë gjithnjë i përgjegjshëm për të ndërtuar marrëdhënie kuptimplotë dhe të...

Një ilustrim që ka habitur dashamirët e enigmës: A mund ta gjeni pjesën që përshtatet në piramidë?

Disa enigma janë të lehta për t’u zgjidhur, por disa janë krijuar për t’ju...

Hyn në fuqi rregullorja e re e BQK-së: Nga sot bankat nuk do të mund t‘i “vjelin” qytetarët

Nga sot të gjithga bankat , janë të obliguara që t‘i ju mundësojnë qytetarëve...