E enjte, 22 Shkurt, 2024

Mësuesi nga Malisheva e rrah nxënësin me grushte e flakaresha

- Advertisement1-

Një mësues në Malishevë nuk është përmbajtur.

Ai ka shpërdarë grushte e flakaresha ndaj një nxënësi i cili duket se ka bërë probleme.

- Advertisement -

Në videot e siguruara nga Gazeta NewBorn shihet se mësuesi para nxënësve të tjerë godet e qorton njërin nxënës derisa një tjetër ikë nga klasa.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Mërgimtari nga Kërçova ndan 25 bursa ne mbështetje të nxënësve dhe studentëve

🎓🌟 Mbështetje për edukim, inspirim dhe punë për të ardhmen! 🌟🎓 Pronari i Swiss Ranch,...

“Pse njerëzit, të tjerë duan por me të tjerë martohen?”, e pyeti studenti… Mësuesi i jep përgjigjen e jetës!

Një student e pyeti Profesorin e tij, “Pse njerëzit shpesh martohen me një person...

Nxënësja Lenë Osmani nga Gjilani shpallet pingpongistja më e mirë në Kosovë

Lenë Osmani, pingpongiste gjilanase, e cila është fituese e shumë medaljeve, kupave e mirënjohjeve...

Kurtit i shkojnë për vizitë disa nxënës: I lumtur që po ju shërbej si kryeministër

Mëngjesin e sotëm, mysafirë në Zyrën e Kryeministrit patën rastin të jenë një grup...