E mërkurë, 22 Maj, 2024

Me urimin për të birin, Bora Zemani i emcoionon të gjithë

- Advertisement1-

Dita e sotme për moderatoren e shumëpëlqyer, Bora Zemani është e veçantë, pasi si para 6 vitesh në këtë datë erdhi në jetë djali i saj.

Nuk kishte se si të mungonte natyrisht një urim publik nga mami Bora, e cila ka ndarë në Instagram disa foto mjaft të bukura.

- Advertisement -

Ajo shprehet se dita e lindjes së tij është edhe dita më e bukur në jetën e saj.

“Sa shpejt kaluan 6 vite nga dita me e bukur e jetes sime. Kur njoha krijesen me te embel, me te dashur… mrekulline time!
Edhe 100 vite te bukura Arbor, rrezja qe ngroh shpirtin tim!”, ka shkruar Bora krahas fotove të zgjedhura.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...

Kujdes nëna: Këto ushqime nuk duhet t’ua jepni fëmijëve pa bërë 2 vjeç

Stomaku dhe gjithë sistemi tretës i fëmijëve është mjaft i ndjeshëm dhe nuk mund...

Ky artikull është për ju që keni planifikuar të bëheni nëna pas moshës 40-vjeçe!

Në vendin tonë, gjithnjë e më shumë gra vendosin të kenë një fëmijë në...

Momente prekëse, nëna me kancer ndahet mes lotësh nga i biri para se të niset drejt spitalit

Jonida është veçse 25 vjeç, por sëmundja e kancerit po ia shkurton jetën. Kur...