E hënë, 26 Shkurt, 2024

Me pelena dhe një sandale, video e vajzës së vogël duke ikur nga shtëpia bëhet virale

- Advertisement1-

Videoja e tentativës së një bebi për t’u larguar nga shtëpia e tij i indinjuar, ka marrë rreth 8 milionë klikime në TikTok.


Tionna Clark filmoi djalin e saj, Prince Christopher, duke shkuar drejt derës së jashtme dhe duke u munduar që ta hapë atë, i veshur vetëm me pelena dhe një sandale.

- Advertisement -

“Vetëm sepse i hoqa serialin CoComelon për të folur në qetësi në telefon”, shkroi gruaja në përshkrimin e videos.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...