E premte, 21 Qershor, 2024

Me gomerë dhe pula! Pamje nga “Ferma e Diellit” për 1-vjetorin e tij

- Advertisement1-

Arbana dhe Eduarti festojnë sot ditëlindjen e parë të Diellit e në këtë ditë të veçantë kanë mbledhur të gjithë miqtë e të afërmit në një festë.


Përmes postimeve në Instagram Arbana ka zbuluar disa detaje nga festa e organizuar në mënyrë të veçantë me temën “Ferma e Diellit”.

- Advertisement -

“Po festojmë rrezen tonë të Diellit”, shkruan Arbana krah fotos me Eduardin ndërsa në një tjetër tregon pamjet nga festa me mbishkrimin: “Është një ditë kaq e bukur”.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...