E martë, 23 Korrik, 2024

Mbesa i thotë gjyshes se ishte shumë e bukur, reagimi i saj bëhet viral

- Advertisement1-

Mbesa postoi një video në të cilën i dha një kompliment gjyshes së saj në profilin e saj në TikTok.


Reagimi i gjyshes ka bërë që shumë persona që e panë të qeshin dhe të ndihen mirë.

- Advertisement -

Videoja, natyrisht, shumë shpejt u bë virale, duke grumbulluar më shumë se gjysmë milioni pëlqime.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Detyra e matematikës që duket aq e thjeshtë, mirëpo askush nuk ka arritur deri te zgjidhja

Detyra duket më e thjeshtë dhe më e qartë: 8 ÷ 2 (2 +...

Me këto truqe mund ta zgjidhni çdo detyrë matematikore pa ndihmën e askujt

Për shumicën nga ne matematika është subjekt i “panjohur” dhe shpeshherë mendojmë se çfarë...

Detyra matematikore e shkollës fillore, por që njerëzit nuk po mund assesi ta zgjidhin

Ndonjëherë ajo që duket si një detyrë shumë e thjeshtë mund të jetë më...

Kjo detyrë matematikore i ka dy zgjidhje – cila është e sakta? (Foto)

Një detyrë matematikore ka bërë që shumë njerëz të kalojnë goxha kohë duke u...