E diel, 14 Korrik, 2024

Makeup artisti shqiptar tërheq vëmendjen e medieve të huaja, transformimet e nuseve që bënë xhiron e portaleve

- Advertisement1-

“Një martesë është një nga ngjarjet më emocionuese në jetën tonë dhe një nga ditët më të vështira për nusen. Ka kaq shumë gjëra të ndryshme që duhet të bëhen, sa që është e lehtë të humbasësh fillin. Por nëse punësoni me një profesionist si Arber Bytyqi, çdo Hirushe do të ketë një shans të ndihet si një princeshë e vërtetë.”

Këto kanë qënë fjalët që “Brithside” ka shkruar për makeup artistin shqiptar i cili bën gratë të duken të bukura dhe shumë ndryshe në ditën e tyre të dasmës:

- Advertisement -

Po ju pëlqeni më shumë nuset natyrale apo ato që ndryshojnë në ditën e dasmës?

 

 

View this post on Instagram

 

Sunday Bridal #hair and #makeup #transformation by #STUDIOArber

A post shared by Arber Bytyqi (@arber_bytyqi_mua) on

 

View this post on Instagram

 

Bridal #hair and #makeup #transformation by #STUDIOArber

A post shared by Arber Bytyqi (@arber_bytyqi_mua) on

- Advertisement -

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm 1 në 5 paga në Kosovë konsiderohet si pagë jetese, qeverisë i kërkohet urgjentisht rritja e pagës minimale

Vetëm 1 në 5 paga në Kosovë rezulton se përmbushin kriterin e pagës së...

9-vjeçari nga Prishtina ka nevojë për ndihmën tuaj, vuan nga një sëmundje e rëndë

Nëntë vjeçari nga Prishtina Erion Bytyqi, vuan nga një sëmundje e rënde Dg: D.C.P....

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...