E hënë, 22 Korrik, 2024

Macja tenton të luajë me 2-vjeçarin, por vogëlushi shprehet i painteresuar / VIDEO

- Advertisement1-

Fëmijët zakonisht pëlqejnë të luajnë dhe argëtohet.


Por kështu nuk ka ndodhur me një fëmijë 2-vjeçar i cili edhe pse është ‘ngacmuar’ nga një mace, vogëlushi është shprehur tejet i painteresuar të luajë.

- Advertisement -

Videon mund ta shikoni më poshtë:

 

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...