E hënë, 22 Korrik, 2024

Lumturia apo paraja? Dëgjoni përgjigjet e 8-vjeçareve

- Advertisement1-

Në kuadër të rubrikës së fëmijëve në emisionin e mëngjesit në T7, “#Gjesi”, kësaj radhe shikuesit patën mundësi të shikonin dhe dëgjonin një bashkëbisedim interesant mes dy shoqeve të ngushta, Elenës dhe Jerës.


Pos tjerash, ato i kanë bërë njëra-tjetër edhe pyetje shumë sfiduese, duke nisur nga ajo se pse vdesim, çfarë është bullizimi e si do të reagonin në disa situata të caktuara.

- Advertisement -

Për këto dhe shumë pyetje të tjera, përgjigjet i keni në videon më poshtë.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...