E enjte, 22 Shkurt, 2024

Luani futet në dhomën plot njerëz, por shikoni si e ndjek vetëm atë pa flokë

- Advertisement1-

Një video e cila po qarkullon në internet solli shumë të qeshura, por nuk ishte shumë e këndshme për të pranishmit, veçanërisht për një arab që ishte i veshur me të zeza dhe ishte pa flokë.


Në të vërtetë, videoja tregon një luan që hyn në një dhomë të mbushur me njerëz, duke e bërë situatën mjaft gazmore, por jo për të gjithë.

- Advertisement -

 

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

E jashtëzakonshme: 39-vjeçari boshnjak flet 73 gjuhë

Muhamed Mešić është një njeri me talent të jashtëzakonshëm gjuhësor që flet më shumë...

4 elementet më të rëndësishme për karrierë

Udhëheqësi duhet të jetë gjithnjë i përgjegjshëm për të ndërtuar marrëdhënie kuptimplotë dhe të...

Një ilustrim që ka habitur dashamirët e enigmës: A mund ta gjeni pjesën që përshtatet në piramidë?

Disa enigma janë të lehta për t’u zgjidhur, por disa janë krijuar për t’ju...

Hyn në fuqi rregullorja e re e BQK-së: Nga sot bankat nuk do të mund t‘i “vjelin” qytetarët

Nga sot të gjithga bankat , janë të obliguara që t‘i ju mundësojnë qytetarëve...