E martë, 21 Maj, 2024

Lind një tjetër bebe mbretërore dhe ku? Në tualetin e shtëpisë

- Advertisement1-

Një tjetër bebe i është shtuar familjes mbretërore. Zara Tindall është bërë me djalë. Ky është fëmija i tyre i tretë dhe e kanë quajtur Lucas Philip Tindall.


Dhe nuk ka lindur as një klinikën e preferuar të familjes mbretërore e as me planifikim.

- Advertisement -

Zara e priti djalin në dyshemenë e banjës. Lajmin e dha vetë Mike Tindall, burri i Zara-s që në Podcastin e tij tha: “E diela u bë edhe më e mirë për mua sepse një djalë i vogël erdhi në shtëpinë time!” Ai tregoi se si foshnja erdhi kaq shpejt, saqë ata as nuk patën kohë për të shkuar në spital.

ZARA DHE MIKE TINDALL
“Për fat të mirë mamia që do të na ndiqte në lindje, në spital nuk ishte aq larg nesh kështu që ajo erdhi menjëherë me makinë.

- Advertisement -

Mike tregoi se si ia preu vetë kordonin djalit dhe shijoi disa kontakte lëkurë më lëkurë.

Pallati Buckingham, Mbretëresha dhe Duka i Edinburgut janë ‘të kënaqur’ nga lajmi i foshnjës së Mike dhe Zara dhe mezi presin të takojnë stërnipin e tyre të 10-të kur rrethanat ta lejojnë.

Lucas është i 22-ti në linjë për fronin.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...