E premte, 19 Prill, 2024

Lian Kika, një fëmijë hiperaktiv, shikoni si argëtohet / VIDEO

- Advertisement1-

Shumica e fëmijëve sot kohën e çojnë duke shikuar Ipad, telefon apo në llaptop “Masha and Bear”, apo duke lujatur lojëra të ndryshme.

Por Lian Kika, i cili ende nuk i ka mbushur 3-vjet, argëtohet në një mënyrë tjetër.

- Advertisement -

Prindërit e tij kanë dërguar video të Lianit, ku ai shihet duke u argëtuar me një çadër në duar, por dhe një tjetër ku ai argëtohet pa masë në baltë, tamam si fëmijët në kohët e vjetra.

 

 

- Advertisement -

 

Lianit i urojmë shëndet dhe jetë të gjatë. (Kids of Kosova)

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...