E hënë, 22 Korrik, 2024

“Leksione mbijetese”: Lë 1-vjeçaren të torturohet në ujë, kritikohet rëndë instruktorja e notit

- Advertisement1-

Një video në Tik Tok tregon një grua e cila hedh një foshnje të veshur me rroba në një pishinë.

Gruaja e quajtur Shannon, e cila është në ujë ndërkohë që fut dhe foshnjen, është një instruktore noti që ofron leksione mbijetese noti për fëmijët.

- Advertisement -

Ajo hedh të voglën në ujë dhe e lë atë të përpëlitet si për të kërkuar shpëtim.

Ky veprim edhe pse sipas saj  është professional, nuk u pëlqye nga shumë ndjekës, të cilët e kritikuan.

“Nuk është kjo metoda e duhur, shikoni se në çfarë vështirësie është,” shkruan një prej komentuesve.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...