E diel, 21 Prill, 2024

Ky truk i vogël në shampon tuaj është ideal për yndyrën e flokëve

- Advertisement1-

Yndyra e flokëve nuk po ju lë të qetë? Ky truk i vogël në shampon tuaj është ideal për këtë problem.

Flokët me yndyrë dhe pse janë më të shëndetshmit janë dhe më problematikët për shkak se nëse kalon dhe sikur 1 ditë të vetme pa u larë ato do të duken me një shkëlqim jo të bukur, transmeton lajmi.net.

- Advertisement -

Por mos u shqetësoni sepse ka një zgjidhje për ju dhe nuk është e kushtueshme.

Fusni 2 lugë çaji kripë deti në shampon e flokëve.

Tundeni për pesë minuta para përdorimit dhe më pas lani kokën si zakonisht.

- Advertisement -

Kripa do të ulë sasinë e sebumit, yndyrës së flokëve dhe do i bëjë të duken sa më të shëndetshëm.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

9-vjeçari nga Prishtina ka nevojë për ndihmën tuaj, vuan nga një sëmundje e rëndë

Nëntë vjeçari nga Prishtina Erion Bytyqi, vuan nga një sëmundje e rënde Dg: D.C.P....

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...

Nga Xhafer Avdyli: Urrejtja, dobësia më e madhe e njerëzimit

“Urrejtja nuk është për të gjallin, por për djallin Do të doja që këtë shkrim...