E hënë, 22 Korrik, 2024

Ky fëmijë goditet nga viqi, por e pabesueshme si nuk rrëzohet

- Advertisement1-

Një video e publikuar në rrjetet sociale tregon një fëmijë trim i cili fare nuk trembet nga viqi, edhe pse ky i fundit e godet.


Fëmija arrinë të mos rrëzohet edhe pse disa herë goditet nga viqi, shkruan Kids of Kosova.

- Advertisement -

Video është bërë virale në rrjetet sociale:

 

 

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...