E martë, 21 Maj, 2024

Kuzhinieri 3 vjeçar shqiptar që po çmend rrjetin, videot e tij të gatimit po bëjnë namin

- Advertisement1-

Është vetëm 3 vjeç, shqiptar por jeton në NJu jork, dhe videot e tij të gatimit po bëjnë namin në Tik Tok.


Quhet Ilirian Kameraj dhe ka aktualisht me qindra e mijëra ndjekës në rrjetin social ku poston video duke eksperimentuar në kuzhinë me nënën e tij.

- Advertisement -

 

Dhe mëngjesin e të mërkurës, ai ishte i ftuari më i lezetshëm i emisionit të mëngjesit “Wake Up”, të cilin e përshëndeti me një video, duke qenë se për shkak të ndryshimit të orës, nuk mund të qëndronte zgjuar për të qenë i pranishëm përmes skype-t në emision.

3 vjeçari është aq i adhurueshëm sa që më shumë se gatimet, josh vetë ai.

- Advertisement -

Nëna e tij ka treguar për mediat shqiptare, interesi i të cilave nuk ka munguar, se gatimet nisën fillimisht si një mënyrë për të argëtuar 3 vjeçarin, por gjatë pandemisë, ata e gjetën veten gjithnjë e më shumë në kuzhinë, dhe atje lindi ideja e shpërndarjes së videove në Tik Tok.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...