E enjte, 22 Shkurt, 2024

Kush është “mbreti”? Luanët përleshen në cirk, tmerrojnë fëmijët

- Advertisement1-

Një luftë e egër shpërtheu mes luanëve në arenën e cirkut duke tmerruar spektatorët, mes tyre edhe fëmijë, që tentuan me të gjitha mënyrat për të dalë sa më parë nga salla.


Pamjet e publikuara në internet, të cilat janë bërë menjëherë virale, duken trajnerët që mundohen të qetësojnë kafshët e egra që po përlesheshin mes tyre, ndërsa qindra fëmijë dhe prindër ishin mbledhur për të parë shfaqjen në cirkun Saratov në Rusi.

- Advertisement -

Përfaqësues të cirkun thanë në një deklaratë se për fat të mirë asnjë person nuk u lëndua, ndërsa të pranishëm ishin rreth 500 spektatorë.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

E jashtëzakonshme: 39-vjeçari boshnjak flet 73 gjuhë

Muhamed Mešić është një njeri me talent të jashtëzakonshëm gjuhësor që flet më shumë...

4 elementet më të rëndësishme për karrierë

Udhëheqësi duhet të jetë gjithnjë i përgjegjshëm për të ndërtuar marrëdhënie kuptimplotë dhe të...

Një ilustrim që ka habitur dashamirët e enigmës: A mund ta gjeni pjesën që përshtatet në piramidë?

Disa enigma janë të lehta për t’u zgjidhur, por disa janë krijuar për t’ju...

Hyn në fuqi rregullorja e re e BQK-së: Nga sot bankat nuk do të mund t‘i “vjelin” qytetarët

Nga sot të gjithga bankat , janë të obliguara që t‘i ju mundësojnë qytetarëve...