E martë, 21 Maj, 2024

Kur nëna del në shëtitje me gjithë fëmijët, por i rrëzohen pasi nuk mund t’i kontrollojë

- Advertisement1-

Një video është bërë virale në rrjetet sociale ku protagonistë janë një grua dhe fëmijët e saj.


Nëna ka dalë në shëtitje me fëmijët e saj, ku deris e vozitë me karrocë fëmijën e vogël, në tjetrën anë mbanë fëmijën tjetër me bicikletë, i cili i rrëzohet, shkruan kids of  kosova.

- Advertisement -

Por nuk përfundon e gjitha këtu, më pas vije dhe një fëmijë tjetër me bicikletë dhe vrapon dhe pas tij, dhe përpak sa nuk i rrëzohet fëmija në karrocë që la për një moment vetëm.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...

Kujdes nëna: Këto ushqime nuk duhet t’ua jepni fëmijëve pa bërë 2 vjeç

Stomaku dhe gjithë sistemi tretës i fëmijëve është mjaft i ndjeshëm dhe nuk mund...

Ky artikull është për ju që keni planifikuar të bëheni nëna pas moshës 40-vjeçe!

Në vendin tonë, gjithnjë e më shumë gra vendosin të kenë një fëmijë në...

Momente prekëse, nëna me kancer ndahet mes lotësh nga i biri para se të niset drejt spitalit

Jonida është veçse 25 vjeç, por sëmundja e kancerit po ia shkurton jetën. Kur...