E martë, 16 Prill, 2024

Klea Rrapi, – urim të veçantë për Ditën e Pavarësisë: Të dua Kosova ime / VIDEO

- Advertisement1-

Kosova po feston 13-vjetorin e Pavarësisë.


Këtë ditë të shënuar shënohen shumë aktivitete si në qytete ashtu edhe në shkolla e kopshte, ku bëhen urime për të veçanta.

- Advertisement -

Një urim të tillë e ka bërë edhe këngëtarja nga Shqipëria, Klea Rrapi.

“Gëzuar Kosova ime. Jemi pranë vëllezërve dhe motrave në këtë ditë të bekuar
Ai vend është vend për të gjjthë. Kosova ka nje derë miku të hapur për të gjjthë.
Të dua Kosova ime”, thotë Klea në urimin e saj.

 

- Advertisement -

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...