E martë, 21 Maj, 2024

Klea Rrapi jo veç këngëtare, po edhe një prezantuese e talentuar / VIDEO

- Advertisement1-

Klea Rrapi përveç një këngëtare e suksesshme për fëmijë, ajo njëkohësisht është edhe një prezantuese e talentuar.


Këtë e ka dëshmuar në prezantimin që i ka bërë edicionit të 8-te “Ne Jemi Bota” të organizuar nga QKKF e Bashkia Tiranë, në Amfiteatrin e Liqenit nëTiranë.

- Advertisement -

Ajo së shpejti do të jetë prezantuese edhe të një edicioni tjetër, por që e lë suprprizë për të gjithë publikun shqiptarë.

 

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...