E diel, 14 Korrik, 2024

Klea Rrapi duke i rënë pianos, paralajmëron projekt të ri muzikor / VIDEO

- Advertisement1-

Klea Rrapi është ndër këngëtaret më të mira për fëmijë në trojet shqiptare.


Edhe pse 2020 ishte vit pandemia, ajo realizoj disa projekte muzikore.

- Advertisement -

Por ajo që fillim të 2021 ka nisur punën për lansim të këngëve të reja, ku ka publikuar një video duke i rënë pianos, ndërsa paralajmëron se së shpejti do të vijë me surpriza, shkruan kidsofkosova.net.

“Kete vite qe sa po filloj Klea e filloj shum bukur duke prsh te gjithe miq e mikeshat qe mbeshtesim me Valle Tropoje?.Xhamadani vija vija…Se shpejti surprizat vijne..ju perqafon Klea”, ka thënë Klea.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...