E diel, 14 Korrik, 2024

Nxënësit e Fushë Kosovës e “sfidojnë” pandeminë me program argëtues / VIDEO

- Advertisement1-

Të premten u mbyll gjysmëvjetori i parë në shkollat e Kosovës.

Edhe pse ishte një vit i rëndë për shkak të pandemisë, klasa e 3/8  në shkollën “Mihail Grameno” me mësuese Arlinda Visoka e ka përmbyllur me këngë e valle këtë gjysmëvjetor, me shpresën që gjysmëvjetori i dytë do të jetë më i mbarë.

- Advertisement -

Më poshtë shikoni video e dërguara në Kids of Kosova:

 

 

 

 

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...