E hënë, 26 Shkurt, 2024

Kjo mama bëhet hit, ajo mbajti foshnjën me njërën dorë, kapi topin me tjetrën

- Advertisement1-

San Diego Padres humbi kundër Chicago Cubs të mërkurën, por kjo nuk e ndaloi një tifoze, një nënë, të bëhej virale në mediat sociale.

Një nënë nga Kalifornia u bë hit pasi ajo u filmua duke kapur një top me njërën dorë ndërsa mbante një fëmijë me tjetrën.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...

Kujdes nëna: Këto ushqime nuk duhet t’ua jepni fëmijëve pa bërë 2 vjeç

Stomaku dhe gjithë sistemi tretës i fëmijëve është mjaft i ndjeshëm dhe nuk mund...

Ky artikull është për ju që keni planifikuar të bëheni nëna pas moshës 40-vjeçe!

Në vendin tonë, gjithnjë e më shumë gra vendosin të kenë një fëmijë në...

Momente prekëse, nëna me kancer ndahet mes lotësh nga i biri para se të niset drejt spitalit

Jonida është veçse 25 vjeç, por sëmundja e kancerit po ia shkurton jetën. Kur...