E shtunë, 24 Shkurt, 2024

Kjo është gruaja që kaloi me sukses 13 operacione

- Advertisement1-

Plot jetë dhe energji. Kështu duket Sevdie Berisha nga Prishtina, e cila ka mposhtur shumë sëmundje.


Ani pse ka kaluar një jetë me shumë sfida, ajo asnjëherë nuk iu nënshtrua asnjërës prej tyre.

- Advertisement -

Madje, ajo filloi të merrej me produkte përmes të cilave pretendon shërimin e sëmundjeve të ndryshme.

Ajo sugjeron që të gjithë të kujdesën për vetën dhe shëndetin.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...

Nga Xhafer Avdyli: Urrejtja, dobësia më e madhe e njerëzimit

“Urrejtja nuk është për të gjallin, por për djallin Do të doja që këtë shkrim...

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...