E diel, 14 Prill, 2024

“Kids of Kosova” ju prezanton “Fashion Week Istanbul” / VIDEO

- Advertisement1-

Në Turqi po zhvillohet “Fashion week Instabul”, ku po marrin pjesë shumë fëmijë nga të gjitha trevat shqiptare, Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e Veriut.

Pjesëmarrëse në këtë event është edhe Ejza Hoxha, prezantuesja e “Kids of Kosova” që e drejton emisionin “ShqipArt”.

- Advertisement -

Ejza si pjesëmarrëse e kësaj sfilate ka dërguar filmime nga eventi i organizuar në Stamboll në Turqi.

Ky event është i organizuar nga “Albania Event Producion”, dhe kishte pjesëmarrës edhe fëmijë dhe stilistë nga Turqia, Ukraina, Rusia, Bullgaria dhe Serbia, etj.

Por fëmijët e trojeve shqiptare spikatën me talentin dhe bukurinë e tyre.

- Advertisement -

 

 

 

- Advertisement -

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...