E hënë, 22 Korrik, 2024

Këto detaje me ngjyra, i bëjnë veshjet e vjeshtës edhe më interesante

- Advertisement1-

Gjashtë kombinime për ato që u lodhën nga bezha në vjeshtë/dimër

Në botë ka dy lloje njerëzish: ata që duan të veshin çdo ngjyrë të mundshme dhe grupi tjetër, që nuk lëviz nga tonet e bezhës dhe ngjyrat neutrale.

- Advertisement -

Këtë sezon, mund të bëni një miksim pa dalë nga stili juaj.

Nëse bezha, grija, apo e zeza ju ka lodhur pak, shtojini detaje me ngjyra, që i bëjnë veshjet e vjeshtës edhe më interesante.

1. Një shall gjigant ose një triko në ngjyrë të ndezur

2. Këtë vjeshtë, në vend të bezhës hidhini sytë nga e verdha e zbehtë. Provojeni ta kombinoni me xhinse, do të duket një mrekulli!

- Advertisement -rrrrrrr

3. Eksperimentoni me tonalitete ngjyrash. Hiqni dorë nga ngjyrat “uniformë”

4. Mund të vishni bezhë sa të doni, por sigurohuni që baza e veshjes të ketë ngjyra!

5. Shto aksesorët me ngjyra. Veshja juaj mund të jetë e gjitha me ngjyra neutrale, por çanta s’ka pse!

6. Investo në kostume me ngjyra.

Burimi: Who What Wear

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm 1 në 5 paga në Kosovë konsiderohet si pagë jetese, qeverisë i kërkohet urgjentisht rritja e pagës minimale

Vetëm 1 në 5 paga në Kosovë rezulton se përmbushin kriterin e pagës së...

9-vjeçari nga Prishtina ka nevojë për ndihmën tuaj, vuan nga një sëmundje e rëndë

Nëntë vjeçari nga Prishtina Erion Bytyqi, vuan nga një sëmundje e rënde Dg: D.C.P....

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...