E enjte, 22 Shkurt, 2024

Këngëtarja kujton motrën që i vdiq, humbi lumturia e shtëpisë

- Advertisement1-

Këngëtarja Egzona Meniqi në emisionin ‘’Libero me Resul Sinanin’’, të premten për herë të parë rrëfeu një nga dhimbjet më të mëdha të jetës së saj.


Për herë të parë këngëtarja e kujtoi publikisht motrën të cilën e humbi në vitin 2012-të.

- Advertisement -

‘’Familja jonë ka qenë një familje shumë e lumtur, deri në momentin kur ne kemi humbë Medinën. Ajo është motra e vogël, që në vitin 2012 ka ndërruar jetë, dhe nuk di dhimbje ma të madhe që kam përjetuar ndonjëherë në jetën time. Është i vetmi person në botë që më mungon jashtë mase’’, tha Egzona.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...

Nga Xhafer Avdyli: Urrejtja, dobësia më e madhe e njerëzimit

“Urrejtja nuk është për të gjallin, por për djallin Do të doja që këtë shkrim...

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...