E shtunë, 24 Shkurt, 2024

Kemi dasmë! Para se të lindë binjakët, Genta Ismajli do t’i japë fund beqarisë!

- Advertisement1-

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, po jeton ditët më të bukura të jetës së saj.


Ajo është në muajt e fundit të shtatzënisë dhe së shpejti ajo do të bëhet nënë për herë të parë me partnerin e saj, Ustan.

- Advertisement -

Këngëtarja po pret binjakë dhe materiali i përgatitur në videon e mëposhtme ua zbulon të gjitha detajet.

Për më tepër, ky nuk është lajmi i vetëm i mirë nga Genta Ismajli, këngëtarja sapo konfirmoi se do të ketë edhe dasmë.

Ky konfirmim u bë vetë nga ajo me anë të një postimi në llogarinë e saj në instagram që mund ta shihni më poshtë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli)

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...

Nga Xhafer Avdyli: Urrejtja, dobësia më e madhe e njerëzimit

“Urrejtja nuk është për të gjallin, por për djallin Do të doja që këtë shkrim...

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...