E diel, 21 Prill, 2024

Kaos në Miss Shri Lanka: Fitueses ia marrin kurorën dhe ia lëndojnë kokën

- Advertisement1-

Fituesja e Miss Shri Lanka përfundoi garën me një dëmtim në kokë pasi kaosi shpërtheu në skenë gjatë ceremonisë së ndarjes së çmimeve.

Pushpika De Silva fitoi titullin e zonjës më të bukur të Shri Lankës, dhe ceremonia u transmetua në televizionin kombëtar.

- Advertisement -

Sidoqoftë, disa momente më vonë, fituesja e këtij titulli nga viti 2019, Caroline Jurie, i hoqi kurorën De Silva, duke pretenduar se titulli nuk mund të ishte i saj sepse ajo ishte e divorcuar.

Rregullat e zgjedhjes janë që garuesit të jenë të martuar dhe nuk duhet të jenë të divorcuar.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

9-vjeçari nga Prishtina ka nevojë për ndihmën tuaj, vuan nga një sëmundje e rëndë

Nëntë vjeçari nga Prishtina Erion Bytyqi, vuan nga një sëmundje e rënde Dg: D.C.P....

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...

Nga Xhafer Avdyli: Urrejtja, dobësia më e madhe e njerëzimit

“Urrejtja nuk është për të gjallin, por për djallin Do të doja që këtë shkrim...