E diel, 14 Prill, 2024

Kanguri tmerron një familje, ju futet në tendë në 03:00 të mëngjesit / VIDEO

- Advertisement1-

‘Një ngjarje jo fort e zakonshme ju ka ndodhur disa turistëve.

Në ora 03:00 të mëngjesit derisa po flinin, një kangur ju ka hyrë disa turistëve në tendë duke i frikësuar tej mase, raporton Daily Mail, transmeton Kids of Kosova.

- Advertisement -

Pamjet tregojnë kampistë të tmerruar duke u zgjuar nga një kangur i cili shihet duke ju ngrënë ushqimin.

Stephanie Jones dhe familja e saj po bënin kamping në Arrawarra Headland në New South Wales më 18 nëntor kur u zgjuan në orën e magjisë nga një kangur që lëvizte përreth.

Çifti fillimisht mendoi se ishte djali i tyre adoleshent që po bënte të gjitha mashtrimet, por u tronditën kur gjetën se ishte një kangur.

- Advertisement -

Shikoni videon:

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Detyra matematikore që po habit të gjithë, a mund ta zgjidhni ju?

Detyra e më poshtme duket e thjeshtë në pamje të parë, por në fakt...

Detyra e matematikës për nxënësit e shkollës fillore hutoi edhe mësuesin e matematikës: A e dini zgjidhjen?

Detyra është një gjysmërreth në një kornizë dhe nxënësit duhej të kuptonin nëse konstatimi...

Harvardi kërkon falje dhe heq librin që ishte lidhur me lëkurë njeriu

Universiteti i Harvardit është tronditur nga një zbulim i tmerrshëm. Universiteti i famshëm amerikan njoftoi...

Sfida matematikore: Gjeni numrat në mënyrë që çdo trekëndësh dhe vijë horizontale të përmbajë numrat nga 1 deri në 9

Shumë prej jush do të thonë se matematika është shumë e mërzitshme dhe e...