E martë, 23 Korrik, 2024

Kaçanik, nxënësit surprizojnë mësuesen për ditëlindje / VIDEO

- Advertisement1-

Një video e publikuar në rrjetet sociale tregon se si një mësuese është befasuar për ditëlindje.


Sapo mësuesja ka hyrë në klasë nxënësit kanë filluar ta urojnë në mënyrë të veçantë, çka mësuesja është befasuar jo pak.

- Advertisement -

Shikojeni videon:

 

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Burim Berisha: Fusha e sportit në shkollën “Selami Hallaçi, është e dëmshme dhe kancerogjen

Shkrim nga Burim Berisha Vendoset bari kancerogjen në shkolla e Gjilanit Bazuar në hulumtime sipërfaqësore...

Nga Besnik Rama: Instalo rutinën – nxënësit punojnë më mirë kur dinë çfarë do të vijë më pas

Krijimi i një rutine ose strukture të qartë në mjedisin mësimor ka të bëjë...

Dënohet me burgim me kusht drejtori i shkollës në Suharekë që përjashtoi arsimtaren me shami

Liman Bytyçi, ish-drejtor i shkollës fillore të mesme të ulët “Flamuri i Arbërit” në...

Nxënësja nga Gjilani, Vesa Xhymshiti, fiton medalje të artë edhe në Holandë

Nxënësja nga Gjilani, Vesa Xhymshiti, na ka bërë sërish krenarë, shkruan AlbanianEducation.net. Ajo ka fituar...