E diel, 19 Maj, 2024

Ka 11 fëmijë me bashkëshortin 56-vjeçar, e reja: Duam të paktën 100

- Advertisement1-

Zakonisht kur dikush thotë se dua fëmijë sa “një skuadër futbolli” e thonë në formën e shakasë.


Por ky nuk është rasti i një 23-vjeçare, e cila ka 11 fëmijë dhe dëshiron të ketë të paktën 100.

- Advertisement -

Nëna nga Rusia, Christina Ozturk, aktualisht ka 11 fëmijë të saj biologjikë, por shpreson të ketë dhjetëra të tjerë duke përdorur nëna zëvendësuese.

Ka 11 fëmijë me bashkëshortin 56-vjeçar, e reja: Duam

Edhe pse prej vitesh merret me ndërrimin e pelenave, nëna e re e do shumë jetën e saj familjare me bashkëshortin biznesmen, Galip Ozturk, 56 vjeç. Aq shumë e duan jetën e tyre familjare, sa ata janë të gatshëm që të paguajnë 80 mijë paund për të pasur 100 fëmijë nga nëna zëvendësuese.

- Advertisement -

“Për momentin kam 11 fëmijë, më e vogla Olivia erdhi në jetë në fund të muajit të kaluar”, ka thënë ajo për median “Newsflash”.

Ka 11 fëmijë me bashkëshortin 56-vjeçar, e reja: Duam

Christina ka treguar se fëmija më i madh është vajzë dhe quhet Vika. “Vikan e linda 6 vite më parë. Pjesa tjetër e fëmijëve janë gjenetikisht tonë, të burrit dhe të mitë, por u mbajtën nga zëvendësues”, ka shtuar ajo.

- Advertisement -

23-vjeçarja ka shtuar se nuk e di se sa fëmijë do të ketë, por është e sigurt se nuk do të ndalet vetëm me këto 11 fëmijët që ka aktualisht.

Ka 11 fëmijë me bashkëshortin 56-vjeçar, e reja: Duam

Familja jeton në qytetin bregdetar të Batumit në Gjeorgji, ku është e ligjshme të përdoren nënat zëvendësuese në shtatzëni, secila prej të cilave kushton rreth 8,000 euro.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...